Najnowsze projekty z kosztorysem

Pod każdym gotowym projektem domu są zamieszczone wskaźnikowe koszty budowy. Podane kwoty pozwalają na wstępne zorientowanie się, jaką sumą należy dysponować, aby zbudować wybrany dom. Zaprezentowane dane mają jednak charakter szacunkowy, a dokładne wyliczenia znajdują się w kosztorysie.

Wskaźnikowe koszty budowy mogą pomóc na początkowym etapie przygotowań do inwestycji. Nie można ich jednak traktować jak wyroczni. To kosztorys inwestorski jest dokumentem, w którym są podane precyzyjnie wyliczone kwoty. Kosztorys składa się z kilku części i zawiera szczegółowe zestawienie wszystkich materiałów budowlanych, prac oraz maszyn niezbędnych do budowy wybranego domu.

Kosztorys składa się z kilku części i zawiera szczegółowe zestawienie wszystkich materiałów, prac oraz maszyn niezbędnych do budowy wybranego domu.

Ten dokument jest opracowywany przez doświadczonego kosztorysanta. Można go zamówić do każdego projektu, do wybranych jest dodawany bezpłatnie. Poniżej prezentujemy dziesięć interesujących projektów domów, do których dołączamy gratisowy kosztorys.

Projekt Domidea 1 (109,94 m²)

   

Wygodny dom parterowy z dodatkowym atutem w postaci możliwości adaptacji poddasza. U góry w dowolny sposób można zaaranżować 30 m². Na dole natomiast znajduje się układ pomieszczeń, który odpowiada potrzebom czteroosobowej rodziny.

Projekt Niko 2 (116,24 m²)

   

Funkcjonalne wnętrza zawarte w eleganckiej i zarazem nietrudnej w budowie bryle. Idealna oferta dla rodzin, które marzą o wygodnym i ekonomicznym domu. Na szczególną uwagę zasługuje główna sypialnia, którą połączono z prywatną garderobą oraz łazienką.

Projekt Marisa II G2 Energo (128,07 m²)

   

Piękna willa z poddaszem użytkowym oraz dużym garażem. Budynek wieńczy stromy dach dwuspadowy z dwiema lukarnami. Kształt bryły nawiązuje do klasycznych rozwiązań znanych z budownictwa jednorodzinnego, wykończenie jest natomiast zgodne z aktualnie obowiązującymi trendami.

Projekt Tamarillo (109,9 m²)

   

Zgrabny, przytulny domek o uniwersalnej architekturze, która znakomicie wpisze się w każde otoczenie. W swoich wnętrzach kryje układ pomieszczeń, które w przemyślany sposób rozplanowano na dwóch kondygnacjach.

Projekt Ares III (132,84 m²)

   

Średniej wielkości dom z poddaszem. Jednym z jego najważniejszych atutów jest czytelny układ pomieszczeń, w którym zachowano wyraźny podział na strefy funkcjonalne. Nad garażem natomiast pozostawiono strych, który można zagospodarować w dowolny sposób.

Projekt Kendra (135,48 m²)

   

Interesujące połączenie tradycji z nowoczesnością oraz elegancji z dbałością o odpowiednie proporcje. Wnętrza zachwycają optymalnie zaplanowaną powierzchnią użytkową. Na dole znajduje się duży taras, u góry każdy z pokoi posiada wyjście na balkon.

Projekt Salsa (99,9 m²)

   

Budynek, który można postawić na niedużej, wąskiej działce. Jego ściany szczytowe – elewacja frontowa i tylna – posiadają symetryczne wejścia oraz zgrabne, ażurowe balkony. Całość dopełnia stonowana kolorystyka z ciemniejszymi cokołami oraz szerokimi opaskami okiennymi.

Projekt M-110 ( 110,16 m²)

   

Uroczy, przytulny i niedrogi w budowie dom. Na stosunkowo niedużej powierzchni zaprojektowano w nim wyjątkowo interesujący i bogaty układ funkcjonalny. Zaproponowany program użytkowy można dodatkowo powiększyć, adaptując poddasze na cele mieszkalne.

Projekt Sira (109,98 m²)

   

Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym. W tradycyjnej bryle kryją się wnętrza rozplanowane w równie klasyczny sposób. Nie ma w nim otwartego pokoju dziennego. Kuchnia sąsiaduje z salonem i jest od niego oddzielona ścianą działową.

Projekt Miłków średni (62,71 m²)

   

Maleńki dworek, w sam raz dla trzyosobowej rodziny. Niedrogi w budowie i eksploatacji. Jego najbardziej charakterystycznym elementem jest elegancko zaakcentowana strefa wejściowa. Klasyczny styl budowli podkreślają okna ze szprosami.

Komentarze

Ten artykuł nie został jeszcze skomentowany.