Projekt + aranżacje wnętrz

Na aranżacjach wnętrz, które są dołączane do gotowych projektów domów, najczęściej możemy obejrzeć wybraną część pomieszczeń (zazwyczaj salon). Ale czasem architekci przygotowują więcej wizualizacji, na których są zobrazowane także inne wnętrza – sypialnie, łazienki, a nawet pomieszczenia pomocnicze.

Im więcej wnętrz zostanie przedstawionych na wizualizacjach, tym oczywiście lepiej. Dzięki nim inwestorzy zyskują lepszą orientację w układzie pomieszczeń, ich ustawności i możliwościach zagospodarowania. Aranżacje wnętrz są więc cenionym dodatkiem. Dzisiaj polecamy kilka wybranych propozycji; wszystkie zostały zaopatrzone w aranżacje wnętrz. Są wśród nich domy o klasycznej formie, ale także budynki o bardziej nowoczesnej architekturze, jedno-, dwu-, a nawet trzykondygnacyjne, wolno stojące i przeznaczone do zabudowy szeregowej. Wszystkie doskonale zaplanowane, piękne i eleganckie. 

Projekt Amarant CE (123,9 m²)

   

Elegancka i nieskomplikowana forma, która może zainteresować właścicieli tzw. wąskich działek. Ten dom zmieści się na posesji o szerokości 17,05 m. Jego charakterystycznymi elementami są dwa podcienie; jeden osłaniający strefę wejściową i drugi – częściowo zadaszający taras.

Projekt Fiona III (135,6 m²)

   

Dom z poddaszem użytkowym, przekryty stromym dachem dwuspadowym, z niebanalnymi elementami architektonicznymi i ciekawym układem wnętrz. W środku na uwagę zasługuje centralnie usytuowany kominek i jadalnia w wykuszu. Program poddasza uzupełniono o pomieszczenia pomocnicze: garderobę i pralnię.

Projekt Limbo (162,49 m²)

   

Interesujące połączenie tradycyjnej bryły z nowoczesnymi rozwiązaniami. Zachwyca stylową lukarną, dzięki której dwa pokoje na poddaszu posiadają niewiele skosów, nie powinny więc okazać się trudne w aranżacji. Pięknie prezentuje się również całkowicie przeszklony wykusz w salonie.

Projekt Kalmar Multi-Comfort (133,88 m²)

   

Energooszczędny dom parterowy, elegancki i funkcjonalny. W środku znajdziemy trzy ustawne sypialnie, dwie łazienki, przestronny salon z kuchnią, a przez kotłownię dostaniemy się do dobudowanego do bocznej elewacji garażu.

Projekt Koncept-13 EN (190,85 m²)

   

Propozycja dla zwolenników nowoczesnych rozwiązań, którzy cenią oryginalność nowoczesnej architektury. Wyróżnia się kształtem mniej typowej bryły, z zacisznie usytuowanym tarasem i imponującym przestronnością salonem otwartym na drugą kondygnację.

Projekt Wilson III (121 m²)

   

Prosta, tradycyjna bryła z równie nieskomplikowanym, ale precyzyjnie zaplanowanym układem funkcjonalnym. Z frontowej elewacji występuje forma jednostanowiskowego garażu, a zewnętrzne przedłużenie dziennej części pomieszczeń zapewnia częściowo zadaszony taras drewniany.

Projekt Jabłoń CE (132,3 m²)

   

Klasycznyny dom z poddaszem użytkowym, starannie wykończony, przytulny i wygodny. Jego szerokie okapy podtrzymywane drewnianymi kolumnami latem zapewnią cień, a w pochmurne dni ochronią przed deszczem.

Projekt Wiera II wersja B paliwo stałe (154,1 m²)

   

Efektowny budynek o bajkowym uroku. Zachwyca nieregularnymi liniami, reprezentacyjnym dachem, pięknymi podcieniami i stylowymi lukarnami. Sercem domu jest przestronny salon z kominkiem i częściowym otwarciem na drugą konsygnację.

Projekt Monte (203,69 m²)

   

Dwurodzinny domu w zabudowie szeregowej. W każdym z segmentów przewidziano dwa mieszkania; większe zajmuje parter i piętro, drugie zostało w całości ulokowane na poddaszu. Charakterystycznym elementem architektury budynku są eleganckie lukarny wyłaniające się z obydwóch połaci dwuspadowego dachu.

Komentarze

Ten artykuł nie został jeszcze skomentowany.