Ekologia

Jak bez chemii pozbyć się szkodników?
Szkodniki prędzej czy później pojawiają się w każdym ogrodzie. Najłatwiej można się ich pozbyć za pomocą środków chemicznych. Ale tego rodzaju preparaty przy okazji eliminują również pożyteczne owady, nie są też obojętne dla zdrowia ludzi.
Jeże, ropuchy i nietoperze mile widziane w ogrodzie
W ogrodzie jest miejsce nie tylko dla niechcianych szkodników. Jeśli zadbamy o odpowiednie warunki, w zielonym otoczeniu domu znajdziemy także sprzymierzeńców. Jeże, ropuchy, nietoperze, a także krety wykonają za nas część pracy i pomogą pozbyć się szkodników.
Kruszywo i żywica. Ekologiczna nawierzchnia w ogrodzie
Czym charakteryzuje się nawierzchnia ekologiczna? Po pierwsze jest wykonana z naturalnych materiałów. A po drugie – przepuszcza wodę. Ta druga cecha jest niezmiernie istotna dla zachowania odpowiedniego nawodnienia gruntu.
Energooszczędność, ekologia i zdrowie we współczesnym domu
Budowa i użytkowanie domu nie pozostają bez wpływu na środowisko, a świadomość w tej kwestii rośnie coraz szybciej. Jeśli dbamy o funkcjonalność, estetykę oraz bezpieczeństwo konstrukcji, to dlaczego wybierając projekt domu nie mielibyśmy zatroszczyć się także o to, by był zdrowy i nieuciążliwy dla otoczenia?
Nowoczesny dom - co to znaczy?
Rozwój technologiczny nie omija dzisiaj żadnej strefy naszego życia. Nowoczesny dom to nie tylko styl wykończenia czy funkcjonalność, ale przede wszystkim energooszczędność.
Reklama
Folia znika z budowy artykuł sponsorowany
Inwestorzy mogą szybko i bezpłatnie pozbyć się z placu budowy zużytej folii. W tym celu wystarczy zadzwonić pod specjalny numer telefonu. Akcja jest skierowana do wszystkich osób dbających o stan środowiska naturalnego.