Projekty domów

Kontroluj wydatki z kosztorysem inwestorskim
Przystępując do budowy domu, warto dokładnie zaplanować wydatki. W tym celu niezwykle pomocny okaże się kosztorys inwestorski. Dokument przyda się także podczas starań o kredyt hipoteczny lub inną formę dofinansowania.
Wiata zamiast garażu
Planując kształt swego przyszłego domu, trzeba między innymi pomyśleć o bezpiecznym miejscu dla samochodu. Jeśli z różnych względów budowa zamykanego garażu nie wchodzi w rachubę, to warto rozważyć realizację wiaty. Wiele gotowych projektów domów uwzględnia jej powstanie.
Dawne dworki we współczesnej odsłonie
Dworki są obecne w naszym krajobrazie od wielu, wielu lat. Ich charakterystyczny styl ukształtował się na przełomie XIX i XX wieku. Od tego czasu powstały liczne przykłady tego typu budownictwa. I nadal powstają.
Jak willa, to tylko z basenem
Przestronna willa z komfortowym salonem, dużym tarasem, pokojem bilardowym, domową siłownią, a może także z basenem? Gdy korzysta się z bazy gotowych projektów, wszystko jest możliwe. Wśród naszych propozycji znajdą Państwo również rezydencje z basenami.
Wrześniowe propozycje architektów
W naszej bazie gotowych projektów domów znajdą Państwo kilkanaście tysięcy propozycji. Każda z nich jest inna i wyjątkowa. Aby ułatwić Państwu zadanie związane z wyborem projektu, postanowiliśmy co miesiąc przygotować dziesięć najciekawszych ofert, specjalnie w tym celu wytypowanych przez zespół architektów Tooba.pl.
Podziemny garaż w domu jednorodzinnym
Wybierając projekt domu, można rozważać różne warianty umiejscowienia garażu: w bryle, dobudowany do ściany bocznej, frontowej lub umieszczony w piwnicy. Kiedy warto wybrać to ostatnie rozwiązanie?
Najlepsze wakacyjne promocje
Budowa domu to ogromne wyzwanie, przede wszystkim finansowe. Często jest to najważniejsza inwestycja w życiu rodziny. Nic więc dziwnego, że podchodzi się do niej z namysłem i szczegółowo planuje wszystkie wydatki. Ich optymalizację warto rozpocząć od starannego wyboru projektu.
Gorące nowości sierpnia
Wakacje to doskonały moment na podjęcie pierwszych decyzji związanych z budową domu. Korzystając z urlopu, można przejrzeć najnowsze projekty. A tych ostatnich nie ubywa, przeciwnie - architekci wciąż przygotowują nowe. Polecamy Państwu najciekawsze spośród sierpniowych – gorących - ofert.
Wielkość kotłowni a sposób ogrzewania
Wydzielenie w budynku specjalnego pomieszczenia, w którym zostanie zamontowany kocioł grzewczy, nie zawsze jest konieczne. Piec gazowy może zostać umieszczony na przykład w kuchni lub łazience. Jeśli jednak dom ma być ogrzewany paliwem stałym, to bez odpowiedniej kotłowni nie obejdzie się.
Domy z garażem w bryle
Planując budowę domu, podejmuje się wiele decyzji. Jedna z nich wiąże się z budową garażu. Obecnie inwestorzy rzadko z niego rezygnują, zazwyczaj więc dylemat dotyczy nie tyle sensowności realizacji garażu, co jest związany z jego umiejscowieniem. Ciekawą propozycją jest garaż zawarty w bryle, który zapewnia wygodę codziennego użytkowania.
 
 1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6