Projekty domów

Garaż przy domu
Gdzie zaplanować garaż? To jedno z tych pytań, na które trzeba znaleźć odpowiedź i to najlepiej jeszcze zanim przystąpi się do wyszukiwania projektu domu. Garaż dobudowany do ściany bocznej jest jednym z bardziej ekonomicznych rozwiązań, nie na każdej działce będzie jednak możliwy do zrealizowania.
Październikowe nowości w Tooba.pl
Wielu inwestorów uważa, że jesień to najlepszy moment na rozpoczęcie przygotowań do budowy domu. Coraz dłuższe wieczory sprzyjają podjęciu poszukiwań projektu wymarzonego domu, a kilka kolejnych zimowych miesięcy to optymalny czas na dopełnienie wszystkich formalności.
Salon z kuchnią. Pomysł na wnętrze doskonałe
Kuchnia otwarta, połączona z salonem czy zamknięta, odizolowana od pozostałych pomieszczeń? Którą wybrać? Która okaże się bardziej funkcjonalna? Obydwie opcje posiadają swoje zalety, w ostatnich latach jednak szala popularności przechyliła się na stronę pierwszego wariantu.
Domy, które można obejrzeć od środka
Wybierając projekt i planując budowę domu, w dużej mierze musimy polegać na naszej wyobraźni. Projekt, jakkolwiek dokładnie nie zostałby rozrysowany, pozostaje jednak wyłącznie rysunkiem, trudno więc zobrazować sobie wnętrza domu. Chyba, że wybierzemy się na wirtualny spacer.
Buduj dom z kosztorysem inwestorskim
Przed rozpoczęciem budowy domu trzeba zaplanować wiele kwestii. Jedna z kluczowych dotyczy sposobu finansowania inwestycji. Jeśli inwestor zamierza ubiegać się o kredyt, niezbędny okaże się kosztorys. Ale kosztorys przyda się nie tylko podczas składania dokumentów w banku.
Architekci polecają ekologiczne projekty
Dom powinien być przede wszystkim wygodny i solidnie wykonany. Jeśli jednak rzeczywiście zależy nam na komforcie na miarę XXI wieku, to powinniśmy także zwrócić uwagę na parametry związane z energooszczędnością budynku – podpowiadają architekci Tooba.pl.
Funkcjonalność w tradycyjnej formie
Mały, biały domek ze spadzistym dachem, przytulnym poddaszem i zacisznym tarasem – ta koncepcja pojawia się w wielu marzeniach o pierwszym domu. Marzenia są po to, aby je realizować, przygotowaliśmy więc listę projektów, które pozwolą na urzeczywistnienie tych wstępnie zarysowanych planów.
Jesiennych promocji czas
Po raz kolejny specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy przegląd najciekawszych projektów objętych promocją. Warto im się przyjrzeć uważniej, propozycje są bowiem różnorodne i niezwykle atrakcyjne. Każdy ma szansę znaleźć wśród nich ciekawą ofertę i to w wyjątkowo korzystnej cenie.
Niepowtarzalny urok płaskich dachów
Choć w polskim budownictwie jednorodzinnym najbardziej popularne są dachy dwu- i wielospadowe, to płaskie również się pojawiają. I to coraz częściej. Planując budowę domu z płaskim dachem, trzeba jednak pamiętać, że nie wszędzie będzie ona możliwa. Może zostać wykluczona przez zapisy urzędowe.
Najnowsze projekty września
Spora część inwestorów już wczesną jesienią rozpoczyna przygotowania do budowy domu, aby z początkiem wiosny ruszyć z pracami budowlanymi. Jeżeli należą Państwo do tego grona, to pragnąc ułatwić wybór projektu, polecamy najnowsze propozycje architektów.
 
 1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7